FRSLUBLIN.PL - LISTA UCZESTNIKÓW Zajęcia z koszykówki - Lublin - 2022

LISTA UCZESTNIKÓW Zajęcia z koszykówki
Lublin - 2022

REJESTRACJA / REGISTRATION - Zajęcia z koszykówki



Termin: 04.07.2022 godz. 9:00 do 10:30 (klasa 1 - 3 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ ANTONI2013
2CHUDZIK SZYMON2012
3CZAJKOWSKI IGNACY2012
4FEDORENKO MISHA2014
5GOSPODARYK CEZARY2012
6GÓRA JAKUB2013
7JABŁOŃSKI OLIVIER2014
8JAMAL ELDIN JULEK2015
9JAWORSKI JAKUB2013
10KARWAS JAKUB2013
11KRAMEK LENA2013
12KUHNDT HUBERT2013
13LASKOWSKA BARBARA2013
14PACEK FILIP 2013
15SKAWIŃSKI TOMASZ2013
16SZEWCZAK ZUZANNA2013
17TKACZYK BARTOSZ2016
18TKACZYK MARTYNA2013


Termin: 04.07.2022 godz. 10:00 do 11:30 (klasa 4 - 8 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BALAWEJDER WOJCIECH2010
2BARTKOWICZ JAN2007
3BIELICZ FRANCISZEK2009
4CIELOCH ERYK2009
5CZAJKOWSKI IGNACY2012
6GROCHOWSKI JAN 2011
7GRZESIK KSAWERY 2010
8JAMAL ELDIN KARIIM2011
9JAWORSKA OLIWIA2010
10KAWSKI SEBASTIAN2009
11KRZYKAŁA SABASTIAN2008
12ŁAPA DOMINIK 2012
13MACLEOD ZOFIA2011
14MADEJ KAROL 2010
15MARZĘDA PATRYCJA 2011
16MAZEK PIOTR2009
17MICHALAK JAKUB2011
18OLSZAŃSKI PAWEŁ2008
19PIECZYKOLAN JAN2010
20PIETRAS KUBA2007
21PIĘTOSA PATRYK 2010
22PODKOŚCIELNY ŁUKASZ2011
23PODKOŚCIELNY MATEUSZ2019
24SAJ TYMOTEUSZ2010
25SLYVKA MARKIIAN2009
26STACHYRA MIKOŁAJ2007
27STĘPNIAK ANTEK2011
28SZYMAŃSKI STAŚ2009
29ZAWIERUCHA JUSTYNA2009
30ŻEBROWSKI MATEUSZ 2011


Termin: 06.07.2022 godz. 9:00 do 10:30 (klasa 1 - 3 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ ANTONI2013
2CHUDZIK SZYMON2012
3GOSPODARYK CEZARY2012
4GÓRA JAKUB2013
5HONDRA FILIP2012
6JABŁOŃSKI OLIVIER2014
7JAMAL ELDIN JULEK2015
8JAMAL ELDIN JULEK2015
9JAWORSKI JAKUB2013
10KLEPACKI OLIVIER2012
11KRAMEK LENA2013
12LASKOWSKA BARBARA2013
13PACEK FILIP 2013
14PIASECKI PIOTR2012
15POGROSZEWSKI ADAM2012
16ROKICKI JAKUB2012
17SKAWIŃSKI TOMASZ2013
18SZEWCZAK ZUZANNA 2013
19TKACZYK BARTOSZ2016
20TKACZYK MARTYNA2013
21ŻEBURA MACIEJ2012


Termin: 06.07.2022 godz. 10:00 do 11:30 (klasa 4 - 8 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ JAN2007
2BIELICZ FRANCISZEK2009
3BISZCZANIK BARTOSZ 2007
4CIELOCH ERYK2009
5GRABSKI GABRIEL2011
6GRZESIK KSAWERY 2010
7JABŁOŃSKI OLIVIER2014
8JAMAL ELDIN KARIIM2011
9JAWORSKA OLIWIA2010
10KASPEREK ALAN2007
11KAWSKI SEBASTIAN2009
12KOCZY OSKAR2007
13KRAWCZYŃSKI BŁAŻEJ2011
14KRZYKAŁA SEBASTIAN2008
15KUTNIK SZYMON2008
16MACLEOD ZOFIA2011
17MADEJ KAROL 2010
18MARZĘDA PATRYCJA 2011
19MATYJAŚKIEWICZ JAKUB 2008
20MAZEK PIOTR2009
21MICHALAK JAKUB2011
22NIEMIEC FILIP2007
23PIETRAS KUBA2007
24PODKOŚCIELNY ŁUKASZ2011
25PODKOŚCIELNY MATEUSZ2009
26SLYVKA MARKIIAN2009
27STĘPNIAK ANTEK2011
28SZYMAŃSKI STAŚ2009
29ZAWIERUCHA JUSTYNA2009
30ŻEBROWSKI MATEUSZ2011


Termin: 07.07.2022 godz. 9:00 do 10:30 (klasa 1 - 3 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ ANTONI2013
2GOSPODARYK CEZARY2012
3GÓRA JAKUB 2013
4JAMAL ELDIN JULEK2015
5JAWORSKI JAKUB2013
6KARWAS JAKUB2013
7KOŁKOWSKI JAKUB2012
8KRAMEK LENA2013
9KUHNDT HUBERT2013
10LASKOWSKA BARBARA2013
11MARKIEWICZ IGOR 2012
12MARKIEWICZ IGOR 2012
13PACEK FILIP 2013
14POGROSZEWSKI ADAM2012
15SKAWIŃSKI TOMASZ2013
16SZEWCZAK ZUZANNA 2013
17TKACZYK BARTOSZ2016
18TKACZYK MARTYNA2013
19ŻEBURA MACIEJ2012


Termin: 07.07.2022 godz. 10:00 do 11:30 (klasa 4 - 8 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ JAN2007
2BIELICZ FRANCISZEK2009
3BISZCZANIK BARTOSZ 2007
4CIELOCH ERYK2009
5FRANKOWSKI WOJCIECH 2009
6GRABSKI GABRIEL2011
7GRABSKI GABRIEL2011
8GRZESIK KSAWERY2010
9JAMAL ELDIN KARIIM2011
10JAWORSKA OLIWIA2010
11KARWAS JAKUB2013
12KASPEREK ALAN2007
13KAWSKI SEBASTIAN2009
14KOCZY OSKAR2007
15KRAWCZYŃSKI BŁAŻEJ2011
16KRZYKAŁA SEBASTIAN2008
17MACLEOD ZOFIA2011
18MADEJ KAROL 2010
19MATYJAŚKIEWICZ JAKUB 2008
20MICHALAK JAKUB2011
21NIEMIEC FILIP 2007
22PIETRAS KUBA2007
23PODKOŚCIELNY ŁUKASZ2009
24PODKOŚCIELNY MATEUSZ2011
25SLYVKA MARKIIAN 2009
26STĘPNIAK ANTEK2011
27SZYMAŃSKI STAŚ2009
28ŚWITEK JAKUB2007
29ŻEBROWSKI MATEUSZ2011


Termin: 11.07.2022 godz. 9:00 do 10:30 (klasa 1 - 3 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARAN STANISLAW2014
2BARTKOWICZ ANTONI2013
3CHUDZIK SZYMON2012
4GOSPODARYK CEZARY2012
5GÓRA JAKUB2013
6JAMAL ELDIN JULEK2015
7JEREMICZ JAN2012
8JUŚCIŃSKI MICHAŁ 2012
9KUHNDT HUBERT2013
10PODKOŚCIELNY ŁUKASZ2011
11POGROSZEWSKI ADAM2012
12TKACZYK BARTOSZ2016
13TKACZYK MARTYNA2013
14WASZCZUK MICHAŁ2012
15ŻEBURA MACIEJ2012


Termin: 11.07.2022 godz. 10:00 do 11:30 (klasa 4 - 8 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ JAN2007
2BIELICZ FRANCISZEK2009
3BISZCZANIK BARTOSZ 2007
4CIELOCH ERYK2009
5FRANKOWSKI WOJCIECH 2009
6FUS KRZYSZTOF2008
7GRABSKI GABRIEL2011
8GRZESIK KSAWERY2010
9JAMAL ELDIN KARIIM2011
10JAWORZYŃSKI ADAM2011
11KASPEREK ALAN2007
12KOCZY OSKAR2007
13KRAWCZYŃSKI BŁAŻEJ2011
14MACLEOD ZOFIA2011
15MADEJ KAROL 2010
16MARZĘDA PATRYCJA 2011
17MATYJAŚKIEWICZ JAKUB 2008
18MICHALAK JAKUB2011
19NIEMIEC FILIP 2007
20PIETRAS KUBA2007
21PODKOŚCIELNY ŁUKASZ2011
22PODKOŚCIELNY MATEUSZ2009
23PYZIKOWSKI ROCH2009
24RYDZIO OSKAR2010
25SIKORA SEBASTIAN 2010
26SZCZEPANIAK JAN2010
27WYSOCKI-CHORAZY ADAM2008
28WYSOCKI-CHORAZY TOMASZ2008
29WYSOCKI-CHORAZY TOMASZ2008
30ŻEBROWSKI MATEUSZ2011


Termin: 13.07.2022 godz. 9:00 do 10:30 (klasa 1 - 3 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARAN STANISLAW2014
2BARTKOWICZ ANTONI2013
3CHUDZIK SZYMON2012
4GOSPODARYK CEZARY2012
5GÓRA JAKUB2013
6JABŁOŃSKI OLIVIER2014
7JAMAL ELDIN JULEK 2015
8JEREMICZ JAN2012
9JUŚCIŃSKI MICHAŁ2012
10KLEPACKI OLIVIER 2012
11KUHNDT HUBERT2013
12MARKIEWICZ IGOR2012
13MARKIEWICZ IGOR 2012
14OLEJNIK STANISŁAW2013
15PIASECKI PIOTR2012
16POGROSZEWSKI ADAM2012
17STASZEWSKA KAJA2015
18TKACZYK BARTOSZ2016
19TKACZYK MARTYNA2013
20WASZCZUK MICHAŁ2012
21ŻEBURA MACIEJ2012


Termin: 13.07.2022 godz. 10:00 do 11:30 (klasa 4 - 8 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BIELICZ FRANCISZEK2009
2BISZCZANIK BARTOSZ 2007
3CIELOCH ERYK2009
4FRANKOWSKI WOJCIECH 2009
5FUS KRZYSZTOF2008
6GRABSKI GABRIEL2011
7GRZESIK KSAWERY2010
8JAMAL ELDIN KARIIM2011
9KASPEREK ALAN2007
10KOCZY OSKAR2007
11KRAWCZYŃSKI BŁAŻEJ2011
12KRÓL KAROL 2008
13ŁADNIAK SEWERYN2005
14MACLEOD ZOFIA2011
15MADEJ KAROL 2010
16MARZĘDA PATRYCJA 2011
17MICHALAK JAKUB2011
18NIEMIEC FILIP 2007
19PODKOŚCIELNY ŁUKASZ2011
20PODKOŚCIELNY MATEUSZ2009
21PYCZEK MATEUSZ2011
22PYZIKOWSKI ROCH2009
23RYDZIO OSKAR2010
24SŁAWACKI KACPER2007
25STASZEWSKI JAKUB2011
26SZTAL BARTŁOMIEJ2009
27ŚWITEK JAKUB2007
28WYSOCKI-CHORAZY ADAM2008
29WYSOCKI-CHORAZY TOMASZ2008
30ŻEBROWSKI MATEUSZ2011


Termin: 14.07.2022 godz. 9:00 do 10:30 (klasa 1 - 3 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARAN STANISLAW2014
2GOSPODARYK CEZARY2012
3GÓRA JAKUB2013
4JABŁOŃSKI OLIVIER2014
5JAMAL ELDIN JULEK2015
6JEREMICZ JAN2012
7JUŚCIŃSKI MICHAŁ2012
8KUHNDT HUBERT2013
9LASKOWSKA BARBARA2013
10MARKIEWICZ IGOR 2012
11MARKIEWICZ IGOR 2012
12OLEJNIK ANTONINA2011
13OLEJNIK STANISŁAW2013
14PIASECKI PIOTR2012
15TKACZYK BARTOSZ2016
16TKACZYK MARTYNA2013
17WASZCZUK MICHAŁ2012
18ŻEBURA MACIEJ2012


Termin: 14.07.2022 godz. 10:00 do 11:30 (klasa 4 - 8 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BIELICZ FRANCISZEK2009
2BISZCZANIK BARTOSZ 2007
3BRYŁOWSKI MICHAŁ2009
4BRYŁOWSKI WOJTEK2009
5CIELOCH ERYK2009
6FRANKOWSKI WOJCIECH 2009
7FUS KRZYSZTOF2008
8GRABSKI GABRIEL2011
9GREGORCZYK BARTOSZ 2010
10GRZESIK KSAWERY2010
11IEROMIN VOLODYMYR2008
12JAMAL ELDIN KARIIM2011
13JAMAL ELDIN KARIIM2011
14KASPEREK ALAN2007
15KOCZY OSKAR2007
16KRÓL KAROL 2008
17KRÓL KAROL 2008
18ŁADNIAK SEWERYN2005
19MACLEOD ZOFIA2011
20MADEJ KAROL 2010
21MICHALAK JAKUB2011
22NIEMIEC FILIP 2007
23OLSZAŃSKI PAWEŁ2008
24PODKOŚCIELNY ŁUKASZ2011
25PODKOŚCIELNY MATEUSZ2009
26RYDZIO OSKAR2010
27SŁAWACKI KACPER2007
28SZTAL BARTŁOMIEJ2009
29ŚWITEK JAKUB2007
30WYSOCKI-CHORAZY ADAM2008


Termin: 18.07.2022 godz. 9:00 do 10:30 (klasa 1 - 3 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1CHUDZIK SZYMON2012
2GALAK HANNA 2013
3GOSPODARYK CEZARY2012
4GÓRA JAKUB2013
5GÓRA JAKUB2013
6JABŁOŃSKI OLIVIER2014
7JAMAL ELDIN JULEK2015
8JAMAL ELDIN JULEK2015
9JARGIŁO MATEUSZ2012
10JUŚCIŃSKI MICHAŁ2012
11KASPRZAK MICHAŁ2014
12KASPRZAK MICHAŁ2014
13LASKOWSKA BARBARA 2013
14MAZEK MICHAŁ2013
15PACEK FILIP 2013
16POGROSZEWSKI ADAM2012
17SKAWIŃSKA MARIA2011
18SKAWIŃSKI TOMASZ2013
19TKACZYK BARTOSZ2016
20TKACZYK MARTYNA2013
21ŻEBURA MACIEJ2012


Termin: 18.07.2022 godz. 10:00 do 11:30 (klasa 4 - 8 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BIELICZ FRANCISZEK2009
2BISZCZANIK BARTOSZ 2007
3BRYŁOWSKI MICHAŁ2009
4BRYŁOWSKI WOJTEK2009
5CIELOCH ERYK2009
6CIELOCH ERYK2009
7CIELOCH ERYK2009
8FRANKOWSKI WOJCIECH 2009
9FUS KRZYSZTOF2008
10GRZESIK KSAWERY2010
11JAMAL ELDIN KARIIM2011
12JAMAL ELDIN KARIIM2011
13KACZOR ARTUR2008
14KACZOR WIKTOR 2008
15KASPEREK ALAN2007
16KAWSKI SEBASTIAN2009
17KNAP KACPER2009
18KOCZY OSKAR2007
19KRAWCZYŃSKI BŁAŻEJ2011
20ŁADNIAK SEWERYN2005
21ŁADNIAK SEWERYN2005
22MADEJ KAROL 2010
23NIEMIEC FILIP 2007
24OLSZAŃSKI PAWEŁ2008
25PIECZYKOLAN JAN2010
26PIECZYKOLAN JAN2010
27SAJ TYMOTEUSZ2010
28ŚWITEK JAKUB2007
29WYSOCKI-CHORAZY ADAM2008
30WYSOCKI-CHORAZY TOMASZ2008


Termin: 20.07.2022 godz. 9:00 do 10:30 (klasa 1 - 3 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1CHUDZIK SZYMON2012
2CHUDZIK SZYMON2012
3GALAK HANNA 2013
4GOSPODARYK CEZARY2012
5GÓRA JAKUB2013
6JABŁOŃSKI OLIVIER2014
7JAMAL ELDIN JULEK2015
8JARGIŁO MATEUSZ2012
9JUŚCIŃSKI MICHAŁ2012
10KASPRZAK MICHAŁ2014
11KWIATKOWSKA WIKTORIA2012
12KWIATKOWSKA WIKTORIA2012
13KWIATKOWSKA WIKTORIA2012
14KWIATKOWSKA WIKTORIA2012
15LASKOWSKA BARBARA 2013
16MARKIEWICZ IGOR 2012
17MARKIEWICZ IGOR 2012
18MAZEK MICHAŁ2013
19PACEK FILIP 2013
20POGROSZEWSKI ADAM2012
21ROKICKI JAKUB2012
22SKAWIŃSKA MARIA2011
23SKAWIŃSKI TOMASZ2013
24SLYVKA MARKIIAN2009
25SLYVKA MARKIIAN2009
26URBAN AGATA2015
27URBAN WOJCIECH2014
28ŻEBURA MACIEJ2012


Termin: 20.07.2022 godz. 10:00 do 11:30 (klasa 4 - 8 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BIELICZ FRANCISZEK2009
2BISZCZANIK BARTOSZ 2007
3BRYŁOWSKI MICHAŁ2009
4BRYŁOWSKI WOJTEK2009
5CIELOCH ERYK2009
6FRANKOWSKI WOJCIECH 2009
7FUS KRZYSZTOF2008
8GRZESIK KSAWERY2010
9GRZESIK KSAWERY2010
10JAMAL ELDIN KARIIM2011
11KACZOR ARTUR2008
12KACZOR WIKTOR2008
13KASPEREK ALAN2007
14KAWSKI SEBASTIAN2009
15KNAP KACPER2009
16KOCZY OSKAR2007
17KRAWCZYŃSKI BŁAŻEJ2011
18KRZYKAŁA SEBASTIAN2008
19ŁADNIAK SEWERYN2005
20ŁADNIAK SEWERYN2005
21MADEJ KAROL 2010
22MAZEK PIOTR2009
23NIEMIEC FILIP 2007
24OLSZAŃSKI PAWEŁ2008
25PIECZYKOLAN JAN2010
26PIECZYKOLAN JAN2010
27SAJ TYMOTEUSZ2010
28SZYMAŃSKI STAŚ2009
29ŚWITEK JAKUB2007
30WYSOCKI-CHORAZY ADAM2008


Termin: 21.07.2022 godz. 9:00 do 10:30 (klasa 1 - 3 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1GALAK HANNA2013
2GOSPODARYK CEZARY2012
3GÓRA JAKUB2013
4JABŁOŃSKI OLIVIER2014
5JAMAL ELDIN JULEK2015
6JUŚCIŃSKI MICHAŁ2012
7KASPRZAK MICHAŁ2014
8KWIATKOWSKA WIKTORIA2012
9LASKOWSKA BARBARA 2013
10MARKIEWICZ IGOR 2012
11MAZEK MICHAŁ2013
12PACEK FILIP 2013
13POGROSZEWSKI ADAM2012
14ROKICKI JAKUB2012
15SKAWIŃSKA MARIA2011
16SKAWIŃSKI TOMASZ2013
17URBAN AGATA2015
18URBAN WOJCIECH2014
19ŻEBURA MACIEJ2012


Termin: 21.07.2022 godz. 10:00 do 11:30 (klasa 4 - 8 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BIELICZ FRANCISZEK2009
2BISZCZANIK BARTOSZ 2007
3BISZCZANIK BARTOSZ 2007
4BRYŁOWSKI MICHAŁ2009
5BRYŁOWSKI WOJTEK2009
6CIELOCH ERYK2009
7FRANKOWSKI WOJCIECH 2009
8FUS KRZYSZTOF2008
9JAMAL ELDIN KARIIM2011
10KACZOR ARTUR2008
11KACZOR WIKTOR2008
12KASPEREK ALAN2007
13KAWSKI SEBASTIAN2009
14KOCZY OSKAR2007
15KOCZY OSKAR2007
16KRAWCZYŃSKI BŁAŻEJ2011
17KRZYKAŁA SEBASTIAN2008
18KUCYK JAKUB 2009
19ŁADNIAK SEWERYN2005
20MAZEK PIOTR2009
21NIEMIEC FILIP 2007
22OLSZAŃSKI PAWEŁ2008
23PIECZYKOLAN JAN2010
24PODKOŚCIELNY ŁUKASZ2011
25PODKOŚCIELNY ŁUKASZ2011
26PODKOŚCIELNY MATEUSZ2009
27PYCZEK MATEUSZ2011
28SAJ TYMOTEUSZ2010
29ŚWITEK JAKUB2007
30WYSOCKI-CHORAZY ADAM2008
31WYSOCKI-CHORAZY TOMASZ2008


Termin: 25.07.2022 godz. 9:00 do 10:30 (klasa 1 - 3 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ ANTONI2013
2CHUDZIK SZYMON2012
3GALAK HANNA2013
4GOSPODARYK CEZARY2012
5JABŁOŃSKI OLIVIER2014
6JAMAL ELDIN JULEK2015
7JARGIŁO MATEUSZ2012
8JUŚCIŃSKI MICHAŁ2012
9KASPRZAK MICHAŁ2014
10KOŁKOWSKI JAKUB2012
11KWIATKOWSKA WIKTORIA2012
12OLEJNIK ANTONINA2011
13PACEK FILIP 2013
14ROKICKI JAKUB2012
15SKAWIŃSKA MARIA2011
16SKAWIŃSKI TOMASZ2013
17SKAWIŃSKI TOMASZ2013
18SKAWIŃSKI TOMASZ2013
19WASZCZUK MICHAŁ2012
20WOJCIECHOWSKI MIŁOSZ 2013
21ŻEBURA MACIEJ2012


Termin: 25.07.2022 godz. 10:00 do 11:30 (klasa 4 - 8 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ JAN2007
2BISZCZANIK BARTOSZ 2007
3FUS KRZYSZTOF2008
4FUS KRZYSZTOF2008
5GRABSKI GABRIEL2011
6GREGORCZYK BARTOSZ 2010
7GREGORCZYK BARTOSZ 2010
8GREGORCZYK BARTOSZ 2010
9HAPON KAJETAN2007
10HUNEK SZYMON2010
11JAMAL ELDIN KARIIM2011
12KASPEREK ALAN2007
13KAWSKI SEBASTIAN2009
14KOCZY OSKAR2007
15KRZYKAŁA SEBASTIAN2008
16ŁADNIAK SEWERYN2005
17NIEMIEC FILIP 2007
18OLSZAŃSKI PAWEŁ2008
19PIETRAS BARTEK2008
20PIETRAS KUBA2007
21PODKOŚCIELNY ŁUKASZ2011
22PODKOŚCIELNY MATEUSZ2009
23PYCZEK MATEUSZ2011
24SAJ TYMOTEUSZ 2010
25SOBIECH FRANCISZEK2009
26SZYMAŃSKI STAŚ2009
27ŚWITEK JAKUB2007
28WYSOCKI-CHORAZY ADAM2008
29WYSOCKI-CHORAZY TOMASZ2008
30ŻÓRAWSKI SZYMON2009


Termin: 27.07.2022 godz. 9:00 do 10:30 (klasa 1 - 3 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ ANTONI2013
2CHUDZIK SZYMON2012
3GALAK HANNA 2013
4GOSPODARYK CEZARY2012
5GOSPODARYK CEZARY2012
6JABŁOŃSKI OLIVIER2014
7JAMAL ELDIN JULEK2015
8JUŚCIŃSKI MICHAŁ2012
9KWIATKOWSKA WIKTORIA2012
10MARKIEWICZ IGOR 2012
11MARKIEWICZ IGOR 2012
12MAZEK MICHAŁ2013
13PACEK FILIP 2013
14ROKICKI JAKUB2012
15SKAWIŃSKA MARIA2011
16SKAWIŃSKI TOMASZ2013
17URBAN AGATA2015
18URBAN WOJCIECH2014
19WASZCZUK MICHAŁ2012
20ŻEBURA MACIEJ2012


Termin: 27.07.2022 godz. 10:00 do 11:30 (klasa 4 - 8 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ JAN2007
2BIELICZ FRANCISZEK2009
3FURGAŁA ŁUKASZ 2011
4FUS KRZYSZTOF2008
5GRABSKI GABRIEL2011
6GREGORCZYK BARTOSZ 2010
7HAPON KAJETAN2007
8JAMAL ELDIN KARIIM2011
9JOSIK ADRIAN2008
10KASPEREK ALAN2007
11KAWSKI SEBASTIAN2009
12KOCZY OSKAR2007
13KRZYKAŁA SEBASTIAN2008
14ŁADNIAK SEWERYN2005
15MAZEK PIOTR2009
16MENDOCHA WIKTOR2011
17NIEMIEC FILIP 2007
18PIETRAS KUBA2007
19PODKOŚCIELNY ŁUKASZ2011
20PODKOŚCIELNY MATEUSZ2009
21PYCZEK MATEUSZ2011
22SAJ TYMOTEUSZ 2010
23SAJ TYMOTEUSZ 2010
24STĘPNIAK ANTEK2011
25SZYMAŃSKI STAŚ2009
26ŚWITEK JAKUB2007
27WYSOCKI-CHORAZY ADAM2008
28ŻEBROWSKI MATEUSZ2011
29ŻEBURA MACIEJ2012
30ŻÓRAWSKI SZYMON2009


Termin: 28.07.2022 godz. 9:00 do 10:30 (klasa 1 - 3 Szkoły Podstawowej))
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ ANTONI2013
2GALAK HANNA 2013
3GOSPODARYK CEZARY2012
4JABŁOŃSKI OLIVIER2014
5JAMAL ELDIN JULEK2015
6JUŚCIŃSKI MICHAŁ2012
7KWIATKOWSKA WIKTORIA2012
8MALOLEPSZA NINKA2012
9MARKIEWICZ IGOR 2012
10PACEK FILIP 2013
11PYRDA KACPER2012
12ROKICKI JAKUB2012
13SKAWIŃSKA MARIA2011
14SKAWIŃSKI TOMASZ2013
15URBAN AGATA2015
16URBAN WOJCIECH2014
17WASZCZUK MICHAŁ2012


Termin: 28.07.2022 godz. 10:00 do 11:30 (klasa 4 - 8 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ JAN2007
2BIELICZ FRANCISZEK2009
3FURGAŁA ŁUKASZ 2011
4FUS KRZYSZTOF2008
5GRABSKI GABRIEL2011
6HAPON KAJETAN2007
7JAMAL ELDIN KARIIM2011
8KASPEREK ALAN2007
9KAWSKI SEBASTIAN2009
10KOCZY OSKAR2007
11KRZYKAŁA SEBASTIAN2008
12ŁADNIAK SEWERYN2005
13MENDOCHA WIKTOR2011
14NIEMIEC FILIP 2007
15PIETRAS KUBA2007
16PODKOŚCIELNY ŁUKASZ2011
17PODKOŚCIELNY MATEUSZ2009
18PYCZEK MATEUSZ2011
19SAJ TYMOTEUSZ2010
20STĘPNIAK ANTEK2011
21SZYMAŃSKI STAŚ2009
22ŚWITEK JAKUB2007
23TURSKI SZYMON2009
24WYSOCKI-CHORAZY ADAM2008
25WYSOCKI-CHORAZY TOMASZ2008
26ŻEBROWSKI MATEUSZ2011
27ŻÓRAWSKI SZYMON2009


Termin: 01.08.2022 godz. 9:00 do 10:30 (klasa 1 - 3 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ ANTONI2013
2CHUDZIK SZYMON2012
3DEC JAKUB2013
4GALAK HANNA 2013
5GALAK HANNA 2013
6GALAK HANNA 2013
7GALAK HANNA 2013
8GALAK HANNA 2013
9GOSPODARYK CEZARY2012
10JAMAL ELDIN JULEK2015
11KUHNDT HUBERT2013
12WALENCIK ALEKSANDER2013
13WALENCIK OLIWIA2015


Termin: 01.08.2022 godz. 10:00 do 11:30 (klasa 4 - 8 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ JAN2007
2DUDZIAK KAROL 2011
3FURGAŁA TYMOTEUSZ2008
4FUS KRZYSZTOF2008
5GRABSKI GABRIEL2011
6HAPON KAJETAN2007
7JAMAL ELDIN KARIIM2011
8KAWSKI SEBASTIAN2009
9KNAP KACPER2009
10KOCZY OSKAR2007
11KRAWCZYŃSKI BŁAŻEJ2011
12KRÓL KAROL2008
13KRZYKAŁA SEBASTIAN2008
14ŁADNIAK SEWERYN2005
15ŁUCZKIEWICZ ADAM2012
16MAZEK PIOTR2009
17MICHALAK JAKUB2011
18NIEMIEC FILIP 2007
19PIETRAS KUBA2007
20PODKOŚCIELNY ŁUKASZ2011
21PODKOŚCIELNY MATEUSZ2009
22RYDZIO OSKAR2010
23SAJ TYMOTEUSZ 2010
24SŁAWACKI KACPER2007
25STĘPNIAK ANTEK2011
26SZTAL BARTŁOMIEJ2009
27ŚWITEK JAKUB2007
28WYSOCKI-CHORAZY ADAM2008
29WYSOCKI-CHORAZY TOMASZ2008
30ŻEBROWSKI MATEUSZ2011


Termin: 03.08.2022 godz. 9:00 do 10:30 (klasa 1 - 3 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ ANTONI2013
2CHUDZIK SZYMON2012
3GALAK HANNA2013
4GOSPODARYK CEZARY2012
5GRZĄDKA OLIVIER2014
6JAMAL ELDIN JULEK2015
7JEREMICZ JAN2012
8MAŁOLEPSZA NINKA2012
9WALENCIK ALEKSANDER2013
10WALENCIK OLIWIA2015
11WIĄZOWSKA JULIA2012


Termin: 03.08.2022 godz. 10:00 do 11:30 (klasa 4 - 8 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ JAN2007
2DUDZIAK KAROL 2011
3FUS KRZYSZTOF2008
4GRABSKI GABRIEL2011
5GRABSKI GABRIEL2011
6JAMAL ELDIN KARIIM2011
7KAWSKI SEBASTIAN2009
8KNAP KACPER2009
9KOCZY OSKAR2007
10KRAWCZYŃSKI BŁAŻEJ2011
11KRÓL KAROL2008
12KRZYKAŁA SEBASTIAN2008
13ŁADNIAK SEWERYN2005
14MICHALAK JAKUB2011
15NALEWAJEK MICHALINA 2012
16NALEWAJEK MIKOŁAJ 2010
17NIEMIEC FILIP 2007
18PIETRAS KUBA2007
19PODKOŚCIELNY ŁUKASZ2011
20PODKOŚCIELNY MATEUSZ2009
21SAJ TYMOTEUSZ 2010
22SLYVKA MARKIIAN2009
23SŁAWACKI KACPER2007
24STASZEK NIKODEM2011
25SZTAL BARTŁOMIEJ2009
26ŚWITEK JAKUB2007
27WACIŃSKI JAKUB2011
28WYSOCKI-CHORAZY ADAM2008
29WYSOCKI-CHORAZY TOMASZ2008
30ŻEBROWSKI MATEUSZ2011


Termin: 04.08.2022 godz. 9:00 do 10:30 (klasa 1 - 3 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ ANTONI2013
2GOSPODARYK CEZARY2012
3GRZĄDKA OLIWIER2014
4JAMAL ELDIN JULEK2015
5JEREMICZ JAN2012
6WALENCIK ALEKSANDER2013
7WALENCIK OLIWIA2013


Termin: 04.08.2022 godz. 10:00 do 11:30 (klasa 4 - 8 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ JAN2007
2FUS KRZYSZTOF2008
3FUS KRZYSZTOF2008
4GRABSKI GABRIEL2011
5JAMAL ELDIN KARIIM2011
6JOSIK ADRIAN2008
7KASPEREK ALAN2007
8KAWSKI SEBASTIAN2009
9KNAP KACPER2009
10KOCZY OSKAR2007
11KRAWCZYŃSKI BŁAŻEJ 2011
12KRÓL KAROL2008
13KRZYKAŁA SEBASTIAN2008
14ŁADNIAK SEWERYN2005
15ŁUCZKIEWICZ ADAM2012
16ŁUKANTY ANTONI2009
17ŁUKANTY ANTONI2009
18MICHALAK JAKUB2011
19NIEMIEC FILIP 2007
20PIETRAS KUBA2007
21PODKOŚCIELNY ŁUKASZ2011
22PODKOŚCIELNY MATEUSZ2009
23SAJ TYMOTEUSZ 2010
24SŁAWACKI KACPER2007
25STASZEK NIKODEM2011
26SZTAL BARTŁOMIEJ2009
27ŚWITEK JAKUB2007
28WYSOCKI-CHORAZY ADAM2008
29WYSOCKI-CHORAZY TOMASZ2008
30ŻEBROWSKI MATEUSZ2011


Termin: 08.08.2022 godz. 9:00 do 10:30 (klasa 1 - 3 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ ANTONI2013
2CHUDZIK SZYMON2012
3GOSPODARYK CEZARY2012
4JAMAL ELDIN JULEK2015
5JUŚCIŃSKI MICHAŁ2012
6LASKOWSKA BARBARA2013
7OLEJNIK STANISŁAW2013
8WALENCIK ALEKSANDER2013
9WALENCIK OLIWIA2015
10WASZCZUK MICHAŁ2012


Termin: 08.08.2022 godz. 10:00 do 11:30 (klasa 4 - 8 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ JAN2007
2BRYŁOWSKI MICHAŁ2009
3BRYŁOWSKI WOJTEK2009
4CIELOCH ERYK2009
5FUS KRZYSZTOF2008
6GREGORCZYK BARTOSZ 2010
7JAMAL ELDIN KARIIM2011
8KASPEREK ALAN2007
9KAWSKI SEBASTIAN2009
10KAWSKI SEBASTIAN2009
11KNAP KACPER2009
12KNAP KACPER2009
13KOCZY OSKAR2007
14KRÓL KAROL2008
15KRZYKAŁA SEBASTIAN2008
16ŁADNIAK SEWERYN2005
17ŁADNIAK SEWERYN2005
18ŁUCZKIEWICZ ADAM2012
19ŁUKANTY ANTONI2009
20MICHALAK JAKUB2011
21NIEMIEC FILIP 2007
22PIETRAS KUBA2007
23PODKOŚCIELNY ŁUKASZ2011
24PODKOŚCIELNY MATEUSZ2009
25SŁAWACKI KACPER2007
26SZYMAŃSKI STAŚ2009
27ŚWITEK JAKUB2007
28WYSOCKI-CHORAZY ADAM2008
29WYSOCKI-CHORAZY TOMASZ2008
30ŻEBROWSKI MATEUSZ2011


Termin: 10.08.2022 godz. 9:00 do 10:30 (klasa 1 - 3 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARAN STANISLAW2014
2BARTKOWICZ ANTONI2013
3CHUDZIK SZYMON2012
4JAMAL ELDIN JULEK2015
5JUŚCIŃSKI MICHAŁ2012
6LIPSKI MAKS2016
7LIPSKI TYMEK2013
8TOMAS PATRYK2012
9WALENCIK ALEKSANDER2014
10WASZCZUK MICHAŁ2012


Termin: 10.08.2022 godz. 10:00 do 11:30 (klasa 4 - 8 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ JAN2007
2BRYŁOWSKI MICHAŁ2009
3BRYŁOWSKI WOJTEK2009
4CIELOCH ERYK2009
5FUS KRZYSZTOF2008
6IVANOV MYKOLA2010
7JAMAL ELDIN KARIIM2011
8JOSIK ADRIAN2008
9KASPEREK ALAN2007
10KNAP KACPER2009
11KOCZY OSKAR2007
12KRÓL KAROL2008
13KRZYKAŁA SEBASTIAN2008
14ŁADNIAK SEWERYN2005
15ŁUKANTY ANTONI2009
16MARCZYŃSKI HUBERT2011
17MICHALAK JAKUB2011
18NIEMIEC FILIP 2007
19PIETRAS KUBA2007
20PODKOŚCIELNY ŁUKASZ2011
21PODKOŚCIELNY MATEUSZ2009
22PODKOŚCIELNY MATEUSZ2009
23SLYVKA MARKIIAN 2009
24SLYVKA MARKIIAN 2009
25SŁAWACKI KACPER2007
26STASZEK NIKODEM2011
27STĘPNIAK ANTEK2011
28SZYMAŃSKI STAŚ2009
29ŚWITEK JAKUB2007


Termin: 11.08.2022 godz. 9:00 do 10:30 (klasa 1 - 3 Szkoły Podstawowej))
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARAN STANISLAW2014
2BARTKOWICZ ANTONI2013
3BORECZEK STANISŁAW2013
4CHAGOWSKI STANISLAW2014
5JAMAL ELDIN JULEK2015
6JUŚCIŃSKI MICHAŁ2012
7LIPSKI MAKS2016
8LIPSKI TYMEK2013
9SKAWIŃSKI TOMASZ2013
10TOMAS PATRYK2012
11WALENCIK ALEKSANDER2014
12WASZCZUK MICHAŁ2012


Termin: 11.08.2022 godz. 10:00 do 11:30 (klasa 4 - 8 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ JAN2007
2BRYŁOWSKI MICHAŁ2009
3BRYŁOWSKI WOJTEK2009
4CIELOCH ERYK2009
5GREGORCZYK BARTOSZ 2010
6JAMAL ELDIN KARIIM2011
7JOSIK ADRIAN2008
8JOSIK ADRIAN2008
9KASPEREK ALAN2007
10KNAP KACPER2009
11KOCZY OSKAR2007
12KRÓL KAROL2008
13KRÓL KAROL2008
14KRZYKAŁA SEBASTIAN2008
15ŁADNIAK SEWERYN2005
16ŁADNIAK SEWERYN2005
17ŁUCZKIEWICZ ADAM2012
18ŁUKANTY ANTONI2009
19MICHALAK JAKUB2011
20NIEMIEC FILIP 2007
21PIETRAS KUBA2007
22PODKOŚCIELNY ŁUKASZ2011
23PODKOŚCIELNY MATEUSZ2009
24PRZECH-FUS AGNIESZKA2008
25SŁAWACKI KACPER2007
26STASZEK NIKODEM2011
27STĘPNIAK ANTEK2011
28SZYMAŃSKI STAŚ2009
29ŚWITEK JAKUB2007
30ŻEBROWSKI MATEUSZ2011


Termin: 17.08.2022 godz. 9:00 do 10:30 (klasa 1 - 3 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ ANTONI2013
2CHAGOWSKI STANISLAW2014
3CHUDZIK SZYMON2012
4CHUDZIK SZYMON2012
5HONDRA FILIP2012
6JAMAL ELDIN JULEK 2015
7JUŚCIŃSKI MICHAŁ2012
8LASKOWSKA BARBARA2013
9LIPSKI MAKS2016
10LIPSKI TYMEK2013
11MACH JULKA2012
12PRZYGODA ALICJA 2015
13PRZYGODA DIANA2013
14SKAWIŃSKA MARIA2011
15SKAWIŃSKI TOMASZ2013
16WALENCIK ALEKSANDER2013
17ŻEBURA MACIEJ2012


Termin: 17.08.2022 godz. 10:00 do 11:30 (klasa 4 - 8 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ JAN2007
2BRYŁOWSKI MICHAŁ2009
3BRYŁOWSKI WOJTEK2009
4CIELOCH ERYK 2009
5FUS KRZYSZTOF2008
6JAMAL ELDIN KARIIM2011
7JOSIK ADRIAN2008
8KASPEREK ALAN2007
9KASPEREK ANTONINA2011
10KNAP KACPER2009
11KOCZY OSKAR2007
12KRÓL KAROL2008
13KRZYKAŁA SEBASTIAN2008
14ŁUKANTY ANTONI2009
15MACLEOD ZOFIA2011
16MARZĘDA PATRYCJA 2011
17MICHALAK JAKUB2011
18NIEMIEC FILIP 2007
19PIECZYKOLAN JAN2010
20PIETRAS KUBA2007
21PODKOŚCIELNY ŁUKASZ2011
22PODKOŚCIELNY ŁUKASZ2011
23PODKOŚCIELNY MATEUSZ2009
24SAJ TYMOTEUSZ 2010
25SLYVKA MARKIIAN 2009
26SŁAWACKI KACPER2007
27STĘPNIAK ANTEK2011
28STĘPNIAK ANTEK2011
29ŚWITEK JAKUB2007
30WIECZORKIEWICZ IGOR 2011


Termin: 18.08.2022 godz. 9:00 do 10:30 (klasa 1 - 3 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ ANTONI2013
2CHAGOWSKI STANISLAW2014
3JAMAL ELDIN JULEK2015
4JUŚCIŃSKI MICHAŁ2012
5LASKOWSKA BARBARA2013
6LIPSKI MAKS2016
7LIPSKI TYMEK2013
8MACH JULKA2012
9MAŁOLEPSZA NINKA2012
10MAZEK MICHAŁ2013
11PRZYGODA ALICJA2015
12PRZYGODA DIANA2013
13SKAWIŃSKA MARIA2011
14SKAWIŃSKI TOMASZ2013
15WALENCIK ALEKSANDER2013
16WIAZOWSKA JULIA2012
17WOJTOWICZ SARA2016
18ŻEBURA MACIEJ2012


Termin: 18.08.2022 godz. 10:00 do 11:30 (klasa 4 - 8 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ JAN2007
2BRYŁOWSKI MICHAŁ2009
3BRYŁOWSKI WOJTEK2009
4CIELOCH ERYK2009
5FUS KRZYSZTOF2008
6GREGORCZYK BARTOSZ 2010
7JAMAL ELDIN KARIIM2011
8JOSIK ADRIAN2008
9JOSIK ADRIAN2008
10KASPEREK ALAN2007
11KASPEREK ANTONINA2011
12KNAP KACPER2009
13KOCZY OSKAR2007
14KRZYKAŁA SEBASTIAN2008
15ŁUCZKIEWICZ ADAM2012
16ŁUKANTY ANTONI2009
17MACLEOD ZOFIA2011
18MARZĘDA PATRYCJA 2011
19MICHALAK JAKUB2011
20NIEMIEC FILIP 2007
21PIECZYKOLAN JAN2010
22PIETRAS KUBA2007
23PODKOŚCIELNY ŁUKASZ2011
24PODKOŚCIELNY ŁUKASZ2011
25PODKOŚCIELNY ŁUKASZ2011
26PODKOŚCIELNY MATEUSZ2009
27SAJ TYMOTEUSZ 2010
28SŁAWACKI KACPER2007
29STĘPNIAK ANTEK2011
30ŚWITEK JAKUB2007
31WIECZORKIEWICZ IGOR 2011


Termin: 22.08.2022 godz. 9:00 do 10:30 (klasa 1 - 3 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ ANTONI2013
2CHUDZIK SZYMON2012
3FORNALEWSKI WIKTOR2013
4GOSPODARYK CEZARY2012
5JAMAL ELDIN JULEK2015
6JEREMICZ JAN2012
7JUŚCIŃSKI MICHAŁ2012
8KANIOWSKI BERNARD2015
9LASKOWSKA BARBARA2013
10LIPSKI MAKS2016
11LIPSKI TYMEK2013
12MACH JULKA2012
13MAŁOLEPSZA NINKA2012
14PACEK FILIP 2013
15PACEK FILIP2013
16PRZYGODA ALICJA2015
17PRZYGODA DIANA2013
18SKAWIŃSKA MARIA2011
19SKAWIŃSKI TOMASZ2013
20WIAZOWSKA JULIA2012
21WICIŃSKI IGOR 2013


Termin: 22.08.2022 godz. 10:00 do 11:30 (klasa 4 - 8 Szkoły Podstawowej)
LP Nazwisko i imię Rok urodzenia
1BARTKOWICZ JAN2007
2BARTKOWICZ JAN2007
3BRYŁOWSKI MICHAŁ2009
4BRYŁOWSKI WOJTEK2009
5CIELOCH ERYK2009
6FUS KRZYSZTOF2008
7GREGORCZYK BARTOSZ 2010
8JAMAL ELDIN KARIIM2011
9KASPEREK ALAN2007
10KNAP KACPER2009
11KOCZY OSKAR2007
12KRZYKAŁA SEBASTIAN2008
13ŁUCZAK KONRAD2009
14ŁUCZKIEWICZ ADAM2012
15ŁUKANTY ANTONI2009
16ŁUKANTY ANTONI2009
17MACLEOD ZOFIA2011
18MICHALAK JAKUB2011
19NIEMIEC FILIP 2007
20PIECZYKOLAN JAN2010
21PODKOŚCIELNY ŁUKASZ2011
22PODKOŚCIELNY MATEUSZ2009
23SAJ TYMOTEUSZ 2010
24SŁAWACKI KACPER2007
25STĘPNIAK ANTEK2011
26SZTAL BARTŁOMIEJ2009
27ŚWITEK JAKUB2007
28WIECZORKIEWICZ IGOR 2011
29WIECZORKIEWICZ IGOR 2011
30ZAWIERUCHA JUSTYNA2009