FRSLUBLIN.PL - LISTA UCZESTNIKÓW Otwarty trening z koszykarzami Start Lublin - Lublin - 2021

LISTA UCZESTNIKÓW Otwarty trening z koszykarzami Start Lublin
Lublin - 2021

REJESTRACJA / REGISTRATION - Otwarty trening z koszykarzami Start Lublin



Termin: 23 sierpnia
Nazwisko i imię Rok urodzenia Szkoła
1AFTYKA JAN2005AKADEMICKIE LICEUM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
2ASYNGIER HANNA2009SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 W LUBLINIE KLASA 7E
3BARTKOWICZ ANTONI2013SP 38 LUBLIN
4BARTKOWICZ JAN2007SP 38 LUBLIN
5BOGUSZ ADRIAN2012SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 W LUBLINIE KLASA 2
6CHANAJ KLARA2011SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 IM. JÓZEFA IGNACEGO, KLASA 4
7CHODACKA AMELOA2008SP 14
8CHODACKI KACPER 2008SP 14
9CHODKIEWICZ MAREK2012SP NR 46 / KLASA 3
10CZAJKOWSKI IGNACY2012SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 38
11CZYRKOWSKA ALEKSANDRA20062 LO W LUBLINIE - KLASA 1
12DRĄŻYK CYPRIAN2006ALMS 1W
13DUDZIAK MIKOŁAJ2007SP NR 30 LUBLIN, KL. 8
14EACH FRANCISZEK2012SP 39 KLASA 3 OD WRZEŚNIA
15FEKNER JAKUB2005IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LUBLINIE KLASA 2GP
16FERDYNUS ALEKSANDRA2013SP NR 45 KL 2
17FERDYNUS WOJCIECH2015SP NR 45 KL "0"
18GAJEWSKI FRANCISZEK2011MSP PADEREWSKI/5
19GŁADYSZ BARTOSZ2007SP. 30 LUBLIN
20GŁADYSZ WOJCIECH2007SP. 30 LUBLIN
21GOGŁOZA TYMON2012SZKOŁA MUZYCZNA LIPIŃSKIEGO, 3 KLASA
22GOGŁOZA TYMON2012SZKOŁA MUZYCZNA LIPIŃSKIEGO, 3 KLASA
23GÓRA AGATA2004I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.STANISŁAWA STASZICA/KLASA 3 EG
24GROMEK KAROLINA200623 LICEUM
25HAPOŃ KAJETAN2007SZP NR 4 IM. J.P. II W ŁĘCZNEJ, KLASA VIIA
26IWANEJKO MIKOŁAJ 2012SP NR 52 IM. MARII KONOPNICKIEJ W LUBLINIE/3B
27JARGIŁO MATEUSZ2012SP3 W LUBLINIE KLASA 2
28JUREWICZ ALAN2012SP 18 KLASA 3
29JUREWICZ OSKAR2011SP 16 KLASA 4
30KALINOWSKA MARIA2012SP44 KL.3A
31KALINOWSKA WERONIKA2007SZKOŁA PODSTAWOWA NR 30 W LUBLINIE/KL 7D
32KAWĘCKI KRISTIAN2009SP38 IM. H. SIENKIEWICZA - KLASA 5C
33KAWSKA SEBASTIAN2009SZKOLA PODSTAWOWA NR 3 IM. JULIUSZA SLOWACKIEGO W LUBLINIE / KLASA 7
34KAZALSKI STANISŁAW2014SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 KLASA 1
35KAZALSKI TADEUSZ2011OSM LUBLIN KLASA 4
36KIECAK PATRYCJA2003IX LO LUBLIN KLASA IIIB
37KIECAK RAFAŁ 2007SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 LUBLIN VII J
38KISIEL JAKUB2016PRZEDSZKOLE
39KŁODA MACIEJ2007SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W ZAMOŚCIU
40KOCIK IGA2005LUBELSKA SZKOŁA REALNA
41KOŁODZIEJCZYK ALAN2013SZKOŁA PODSTAWOWA NR 30 LUBLIN KLASA 2
42KOŁODZIEJCZYK TYMON2014SZKOŁA PODSTAWOWA NR 30 LUBLIN KLASA 1
43KRAMEK ALEX2010KLASA 5
44KRAMEK IGOR2012KLASA 2
45KRASNOWSKA ALICJA2012SP 44 LUBLIN/KL. 3B
46KURCZUK ADAM2013SP 18 KL 2
47KURCZUK IGNACY2009SP 18 KL 7
48KUROWSKI SZYMON2007PODSTAWOWA IM M.MONTESORII KL.8
49KURSA WERONIKA 200623 LO W LUBLINIE / 1DP
50KUSAK MALWINA2013SP 23 LUBLIN KLASA 2A
51KWIATKOWSKI IGOR2009SP 3 LUBLIN KL. 6B
52LASKOWSKA BARBARA2013SP NR 29 IM. A. MICKIEWICZA, KLASA 2
53LEWANDOWSKI FILIP2015PRZEDSZKOLE W NIEMCACH
54LEWANDOWSKI SZYMON2013SZKOŁA PODSTAWOWA W NIEMCACH KLASA 1 C
55ŁAPA DOMINIK2012SZKOŁA PODSTAWOWA NR.46 , KLASA 3
56ŁAPA DOMINIK2012SZKOŁA PODSTAWOWA NR.46 , KLASA 3
57ŁAPA SEBASTIAN2014SZKOŁA PODSTAWOWA NR.46 , KLASA 1
58MALOLEPSZA NINKA2012SP NR 31/KLASA3
59MALOLEPSZA OLIWIA2009SP NR 31/KLASA6
60MALOLEPSZA OLIWIA2009SP NR 31/KLASA6
61MAZEK MICHAŁ2013SP 3 LUBLIN KL. 2B
62MAZEK PIOTR2009SP 3 LUBLIN, KL. 6A
63MICHALAK JAKUB2011SP 51 KLASA / TERAZ BĘDZIE 4A
64MIREK DAMIAN2008SP 18 / 7A
65MŁYŃCZAK ALICJA2008SP.NR 12 LUBLIN KLASA 7
66MORONIAK MAŁGORZATA2014SKRZYDŁA/ 1B
67MORONIAK MIKOŁAJ2010SKRZYDŁA/ 6A
68MYŚLIWIEC ALICJA2009SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31, KLASA 5B
69NARODOWIEC FILIP2012SP NR 52 IM MARII KONOPNICKIEJ KLASA 3
70NDOYE MARCEL2016FRANCJA
71OLESZCZUK PATRYK 2010SP 50 LUBLIN/5
72PAŁYSEWICZ HANNA2013SP NR 2/KLASA 2
73PIWKO BARTOSZ2007SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 10 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA/ KLASA 7
74PLUTA HANNA2014SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 KLASA 1
75PLUTA KACPER 2010SZKOŁA PODSTAWOWA 31 LUBLIN KLASA5
76PLUTA ZUZANNA2014SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 KLASA 1
77POLESZAK LAURA2008SZKOŁA PODSTAWOWA NR 45 W LUBLINIE
78RACZYŃSKI PIOTREK200523 LICEUM W LUBLINIE 2 KLASA
79RAFALSKI MAKSYMILIAN 2006ZS2 LUBARTÓW, TECHNIKUM INFORMATYCZNE KLASA 1
80ROKICKI JAKUB2012SP.58 , 3B
81RUGAŁA JAN2014SP50 LUBLIN
82RUGAŁA MAJA2008SP50 LUBLIN/KLASA6
83RUGAŁA MICHAŁ2013SP50 LUBLIN
84RUSINEK KRZYSZTOF2006ALMS KLASA 1W
85RYDZIO ALEKSANDRA2013SP51 W LUBLINIE
86RYDZIO OSKAR2010SP51 W LUBLINIE
87SADURSKA DAGMARA2008SP NR 30 W LUBLINIE
88SIWIŃSKA GABRIELA 2014SP 23 W LUBLINIE
89SKAŁA PRZEMYSŁAW2010SP 31 KLASA 5
90SKAŁA SEBASTIAN2014SP 31 KLASA 1
91SKAŁA SEBASTIAN2014SP 31 KLASA 1
92SOŁTYS HANNA2010SP NR 30
93SOWA ANTONI2005OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I I II STOPNIA IM. K.LIPINSKIEGO. KLASA II
94SOWA FILIP2008OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I I II STOPNIA IM. K.LIPINSKIEGO. KLASA 77
95SOWA JAN2011OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I I II STOPNIA IM. K.LIPINSKIEGO. KLASA IV
96SOWA MAKSYMILIAN2010OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I I II STOPNIA IM. K.LIPINSKIEGO. KLASA V
97STASZEWSKA KAJA2015SP NR 4 W LUBLINIE, ZERÓWKA
98STASZEWSKI JAKUB2011SP NR 4 W LUBLINIE, KLASA IV
99STĘPIEŃ PAWEŁ 2010SP3 KL 5A
100STĘPIEŃ PIOTR2010SP3 KL 2B
101SZCZUROWSKI ANTONI2013SP NR 30 W LUBLINIE
102SZEWCZYK PIOTR2016PRZEDSZKOLE 58
103SZYMAŃSKI DOMINIK2007SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 44 W LUBLINIE, KLASA 8
104SZYMAŃSKI MACIEJ20064 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.STEFANII SEMPOŁOWSKIEJ W LUBLINIE/ KLASA 1A
105ŚWIECZAK JUDYTA2007SP 30 KLASA 7
106TUREK NIKODEM2013SP 14 / KL. II
107TUREK TOBIASZ2015P 86 / ZERÓWKA
108WARDA KUBA2011SZKOŁA PODSTAWOWA KLASA 4
109WINIARCZYK ALEKSANDER2014SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18/ KLASA 1
110WINIARCZYK ANNA2016PRZEDSZKOLE MUZYCZNE DOBRY START/ KLASA 0
111WYSOCKI-CHORAZY ADAM2008NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SKRZYDŁA W LUBLINIE KL.7C
112WYSOCKI-CHORAZY TOMASZ2008NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SKRZYDŁA W LUBLINIE KL.7C
113ZAPALSKI MACIEJ2012SP. 52 W LUBLINIE KL.2B
114ŻEBURA MACIEJ2012SP 38 W LUBLINIE
115ŻEBURA MIKOŁAJ2017PRZEDSZKOLE NR 46 W LUBLINIE
116ŻOŁDAK JAKUB20055 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W LUBLINIE 1 KLASA